Jak wybrać najlepsze konto dla firmy

Wiadomo nie od dziś, że konta zakładane przez internet są tańsze i bardzo się opłacają. Ale co z przedsiębiorcami? Czy można założyć konto dla firmy online? Ależ tak! Sprawdź, jak wybrać najlepsze konto firmowe!

Najlepsze konto dla firm – czyli jakie?

Porozmawiajmy o tym, czym charakteryzują się najlepsze konta bankowe dla firm.

Otóż przede wszystkim są tanie. Niekoniecznie darmowe: niektórzy przedsiębiorcy mogą i chcą płacić za obsługę premium. Ale nigdy nie chcą przepłacać.

Początkujący przedsiębiorca natomiast na pewno będzie szukał darmowego konta z darmowymi przelewami do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Na szczęście to ostatnie staje się standardem.

Wielu przedsiębiorców szuka też kont z nielimitowanymi darmowymi przelewami online. To oczywiste: po co płacić za coś, co można mieć za darmo?

Po drugie, korzystanie z dobrego konta firmowego jest wygodne. Niejeden przedsiębiorca spędza w panelu obsługi internetowej konta firmowego wiele czasu, więc intuicyjność jest wymagana bezwzględnie.

I wreszcie po trzecie, przedsiębiorcy lubią zarabiać. Na wszystkim. A zarobienie na założeniu konta i korzystaniu z niego jest jedną z korzystniejszych ofert. Dlatego warto rozejrzeć się za kontem firmowym w promocji – można zyskać nawet 1 000 zł.

Jak znaleźć najlepsze konta firmowe?

Aby znaleźć najkorzystniejsze konto dla firmy online, należy wejść na ranking kont firmowych online. To specjalna strona zbierająca co miesiąc aktualne oferty banków dotyczące kont firmowych. Porządkuje je od najbardziej do najmniej korzystnego.

Możesz wyfiltrować interesujące Cię konta według warunków, które konto firmowe ma spełniać. Do wyboru masz: bezpłatne konto, bezpłatna karta do konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów, bezpłatne przelewy online, darmowe przelewy do ZUS i US oraz – oczywiście – ofertę promocyjną.

Zaznacz wszystkie pożądane opcje i zapoznaj się ze szczegółami kont, które wyświetlił Ci ranking kont firmowych. Szczegóły przedstawione są w formie przejrzystych tabeli i naprawdę warto je przestudiować. W ten sposób unikniesz nieoczywistych kosztów albo sytuacji, gdy zainteresuje Cię konto niedostępne dla Twojego rodzaju działalności. Jeśli konto jest bezpłatne warunkowo, koniecznie przeczytaj, w jaki sposób możesz uniknąć opłaty.’

Kiedy znajdziesz idealne konto firmowe, po prostu kliknij w przycisk „Załóż konto”. Ranking kont firmowych przekieruje Cię do strony odpowiedniego banku, gdzie będziesz mógł wypełnić wniosek. Co więcej, możesz dodatkowo skorzystać z promocji bankowych kont firmowych, by zyskać dodatkową premię za skorzystanie z danej oferty! Ile można otrzymać, korzystając z promocji bankowych? Otóż, zakładając konto firmowe w promocji, na Twoim koncie może się znaleźć dodatkowa premia – od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych!

Cały proces wyboru konta z rankingiem kont firmowych przebiega szybko i sprawnie. A Ty masz pewność, że naprawdę wybrałeś najlepsze konto firmowe, dzięki któremu będziesz mógł sprawnie zarządzać finansami swojej firmy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here