Kredyt 2000 zł

Jak uzyskać kredyt na 2000 zł? Wydaje się, że przy takiej niskiej kwocie uzyskanie kredytu nie powinno stanowić większego problemu. Albowiem bank nie będzie aż tak skrupulatnie sprawdzał twoje zdolności kredytowej, ponieważ spłacenie 2000 zł w terminie określonym w umowie, nie powinno stanowić problemu nawet dla osoby, która zarabia niedużo. Niemniej jednak bank prowadzi zawsze politykę przyznawania kredytów na dosyć dużym poziomie restrykcyjności, dlatego też będzie chciał sprawdzić twoją wiarygodność kredytowa na podstawie informacji uzyskanych z BIK.

Kredyt 2000 zł

Kredyt 2000 złAby uzyskać tego rodzaju kredyt powinniśmy przede wszystkim dysponować odpowiednią zdolnością kredytową. Oczywiście bank nie będzie od nas wymagał nie wiadomo jak wysokich zarobków, albowiem kwota, o którą będziemy wnioskować nie jest przesadnie duża. Niemniej jednak bank zawsze sprawdza wiarygodność swoich klientów w bazie BIK. Dlatego też musimy wiedzieć, że jeśli do tej pory mieliśmy jakieś problemy ze spłatą kredytu, i zalegaliśmy z miesięcznymi ratami, to takie informacje zostały odnotowane właśnie w tej bazie. Bank na podstawie właśnie tych informacji może odmówić tam udzielenia kredytu. Niemniej jednak jeśli nasza historia kredytowa jest bez zastrzeżeń, to w zasadzie nie powinniśmy się niczym martwić, bo bank udzieli nam kredytu.

Jakie dokumenty będą wymagane?

Aby odpowiednio wypełnić wniosek kredytowy, musimy dysponować zestawem podstawowych dokumentów. W pierwszej kolejności musisz pamiętać o tym, żeby mieć ze sobą dowód osobisty. Będziesz musiał albowiem we wniosku wpisać numer PESEL, a także numer i serię dowodu osobistego. Poza tym do wniosku również należy wpisać informację o wysokości zarobków, a także o swoim statusie materialnym. Szczególnie Bank będzie wymagał skrupulatnych informacji na temat twojego zadłużenia. Musisz więc wpisać sumę wszystkich swoich kredytów, a także sumę wysokości wszystkich rat miesięcznych, które musisz spłacać. Oczywiście bank i tak zweryfikuję te informacje w bazie BIK. Dlatego warto wpisywać prawdziwe informacje. Bank może od ciebie również oczekiwać przedstawienia stosownych dokumentów z twojego zakładu pracy. W tym wypadku będzie ci potrzebne przede wszystkim zaświadczenie o zatrudnieniu, a także o wysokości zarobków. Takie dokumenty można uzyskać w swojej firmie w dziale kadr i płac.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here