Kredyt gotówkowy bez prowizji

Żyjemy w naprawdę dziwnych czasach. Dlaczego dziwnych? Są to dziwne czasy, ponieważ cywilizacyjnie, technologicznie i społecznie ewoluujemy z każdym rokiem. Jesteśmy coraz bardziej zaawansowani technologicznie, pracujemy dzięki temu coraz lżej i w lepszych warunkach, nasze prawa człowieka i prawa pracownicze z każdym kolejnym rokiem są coraz lepsze, na dodatek stajemy się coraz bardziej otwarci i tolerancyjni czego przykładem mogą być chociażby prawa osób homoseksualnych do zawierania ślubów i adopcji dzieci w coraz większej liczbie państwa na świecie.

Kredyt gotówkowy bez prowizjiMimo tych wszystkich zalet wynikających z rozwoju naszej cywilizacji, nie poradziliśmy sobie nadal z bardzo poważnymi zjawiskami społecznymi jakimi jest skrajny głód i skrajne ubóstwo. Zjawiska te dotyczą obecnie przede wszystkim państwa Afryki południowej, a także mniej zaawansowanych i mniej zamożnych państwa azjatyckich, ale jeszcze do niedawna był to również problemy występujący chociażby w wielu państwach Ameryki Południowej (obecnie głównie Wenezueli) czy nawet państw położonych na południu Europy.

Oczywiście nie oznacza to, że w krajach bardziej zamożnych (a do takich bez wątpienia można zaliczyć chociażby Polskę) problem biedy nie występuje. Występuje on, ale oczywiście na o wiele mniejszą skalę niż na przykład w Afryce.

Bardziej częstszym problemem dotykającym kraje „dorabiające się” takie jak Polska, jest kryzys na rynku nieruchomości czy też wysokość płac, która nie jest w stanie dogonić wzrostu cen za różnego rodzaju towary i usługi, a także właśnie cen nieruchomości, czyli domów i mieszkań.

W 2020 roku para dwóch osób, które pracują i zarabiają najniższą krajową nie jest sobie na przykład w stanie pozwolić na kupno własnego mieszkania bez brania na niego kredytu.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Dzięki temu rynek kredytów w ostatniej dekadzie mocno rozkwitł. Do tego stopnia, że zaczęły pojawiać się na nim nawet takie oferty jak kredyt gotówkowy bez prowizji. Czy coś takiego jest możliwe? Jak widać po ofertach największych banków w Polsce jak najbardziej. Trzeba jednak wiedzieć, że kredyty bez prowizji cechuje najczęściej niska kwota pożyczki (z reguły nieprzekraczająca kwoty 59 tysięcy złotych) oraz stosunkowo krótki, bo zazwyczaj 4-5 letni), okres spłaty takiego kredytu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here