Oferty kredytowe

Chciałbyś znaleźć dla siebie najlepszą ofertę kredytową? Bez względu na to czy potrzebujesz kredyt na zakup samochodu, na remont mieszkania, czy też na sfinansowanie swoich wakacji, to warto wybrać taką ofertę kredytową, która będzie zdecydowanie najbardziej dla ciebie korzystna. A najlepszą ofertą jest oczywiście ta, która wiąże się z jak najmniejszym kosztem. Oferty kredytowe dostępne na rynku oczywiście znacznie się od siebie różnią, dlatego aby dobrze się rozeznać, która z nich będzie dla ciebie najlepsza, warto korzystać choćby z porównywarek kredytowych.

Oferty kredytowe – jak wybrać najlepszą?

Oferty kredytoweZatem jak wybrać najlepszą ofertę kredytową? Jeśli skorzystamy z porównywarki kredytowej, to będziemy w stanie szybko ocenić, która z proponowanych przez banki ofert, jest dla nas zdecydowanie najtańsza. Aby dowiedzieć się, który kredyt wiąże się z najmniejszymi kosztami, które musi ponieść kredytobiorca, to wystarczy, że porównamy oferty pod względem wskaźnika RRSO. To tak zwana rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która uwzględnia wszystkie koszty związane z kredytem. A więc wyliczając RRSO dla danej oferty kredytowej, bank uwzględnia nie tylko odsetki kredytowe, ale również wszystkie opłaty jakie będzie narzucał kredytobiorcy. Przede wszystkim do takich opłat należy zaliczyć marżę banku, opłatę przygotowawczą, czy też opłatę za rozpatrzenie wniosku. Jeśli sumujemy wszystkie koszty i porównamy jest wysokością kredytu, to uzyskamy właśnie wskaźnik RRSO. Jest on wyrażony w procentach. Tak więc im mniejszy wskaźnik RRSO, tym mniejsze koszta kredytu, jakie musi ponieść kredytobiorca.

Jak uzyskać kredyt w banku?

Aby uzyskać kredyt w banku, w pierwszej kolejności powinniśmy wypełnić wniosek kredytowy. Oczywiście możemy tego dokonać za pośrednictwem internetu. Wystarczy, że wejdziemy na stronę wybranego przez nas banku, a następnie wypełnimy odpowiedni wniosek. Takie wnioski są bardzo proste i intuicyjne do wypełnienia. Wystarczy podać podstawowe dane ze swojego dowodu osobistego, a także informacje na temat naszych zarobków i status zatrudnienia. Czasami bank będzie o nas wymagał również przesłania skanów odpowiednich dokumentów, które będą poświadczały wysokość naszych zarobków i zatrudnienie. Następnie pozostanie nam już tylko oczekiwanie na decyzję banku. Bank oczywiście skrupulatnie sprawdzi nasze możliwości finansowe, a także prześwietli naszą historię kredytową w BIK.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here