na czym zarobić

Allegro to ogromny serwis aukcyjny, który ma już w Polsce kilkunastoletnią historię. Po ostatnich zmianach większość ofert na allegro wystawiają duże sklepy internetowe. Na początku działania handel w tym serwisie odbywał się pomiędzy użytkownikami sprzedającymi używane rzeczy. Zmiana formuły prowadzenia portalu nie wypływa jednak w żadnym stopniu na fakt, że nadal handlując na allegro można dobrze zarobić. Trzeba tylko wstrzelić się w odpowiednią niszę. Na czym zarobić na Allegro w 2018 roku? Podpowiadamy kilka sposobów, które mogą przynieść nam oczekiwane zyski.

Na czym zarobić na Allegro

Zabawki

Wciąż sporym popytem cieszą się wszelkie zabawki oraz artykuły dla dzieci. Największa szansa na zarobek w tej branży jest przed dniem dziecka 1 czerwca oraz przed mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia gdy rodzice szukają różnego rodzaju prezentów dla swoich pociech.

Komórki i Akcesoria

Rozwój branży GSM sprawił, że dziś jest to jedna z najbardziej dochodowych branż na Allegro. Świetnie sprzedają się różnego rodzaju akcesoria do telefonów. Ładowarki, powerbanki, słuchawki, pokrowce, folie ochronne, szkła hartowane itd. Jeśli mamy dostęp do taniej hurtowni takiego sprzętu lub mamy dość gotówki by sprowadzić większa ilość towaru z Chin, możemy spróbować zarobić w tej branży. Sprzedających jest bardzo dużo więc ciężko będzie się przebić. Aby wgryźć się w rynek będziemy musieli mocno konkurować ceną.

Car audio

Niesłabnącą popularnością cieszą się na Allegro wszelkie artykuły związane z tzw. car audio. Radia samochodowe, głośniki i wzmacniacze są często poszukiwanym przez internautów towarem.

Ubrania

Zarobić na Allegro możemy także handlując ubraniami. Zarówno nowymi jak i używanymi. Znając dobrą hurtownie odzieżową lub sprawdzonego importera możemy oferować ubrania na Allegro z zyskowną marżą. Dobrym pomysłem jest także handel odzieżą używaną. Możemy kupić taką odzież z zagranicy. Jest to jednak ryzykowne gdyż otrzymujemy odzież nieprzebraną. W takiej paczce mogą być zarówno ubrania wartościowe jak i zupełnie bezużyteczne. Jeśli dysponujemy większą ilością czasu możemy udać się na wycieczkę po okolicznych sklepach z odzieżą używaną. Mając zmysł modowy jesteśmy w stanie wyselekcjonować na prawdę wartościowe ubrania, które z zyskiem sprzedamy na Allegro.

Pamiętajmy, aby ubrania oferowane na Allegro dokładnie zmierzyć i opisać. aby uniknąć kłopotliwych zwrotów warto dokładnie sfotografować sprzedawany przedmiot aby uniknąć nieporozumień na linii sprzedawca-klient.

Podsumowanie

Jak widać wciąż są na Allegro branże, w których można zarobić sensowne pieniądze. Kluczem jest dobry pomysł i źródło dobrego i taniego towaru. Zanim zaczniemy handlować obliczmy dokładnie, czy będzie się to nam opłacać. Trzeba pamiętać o tym, że Allegro pobiera prowizję od każdego wystawionego i sprzedanego przedmiotu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here